0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England Amateur
National League North
Brackley Town FC
۱
۳
Darlington FC
Finished
۰۰:۳۰
Germany Amateur
Hessenliga
VfB Ginsheim 1916
-
-
FC 1931 Eddersheim
Cancelled
۲۱:۳۰
SC 1929 Waldgirmes
۳
۱
FV Bad Vilbel 1919
Finished
۲۳:۳۰
TUS Dietkirchen
۴
۱
Rot-Weiss Hadamar
Finished
۲۳:۳۰
Russia
Saint Petersburg Higher League
Dinamo St Petersburg
-
-
Std Petrovich
Cancelled
۲۰:۳۰
Hungary
NB II
Budaorsi SC
۱
۴
Szeged-Csanad Grosics Akademia
Finished
۲۰:۳۰
Szentlorinc SE
۰
۰
Dorogi FC
Finished
۲۰:۳۰
Soroksar SC
۲
۱
III Keruleti Tve
Finished
۲۰:۳۰
Vasas FC
۱
۰
Pecsi MFC
Finished
۲۱:۳۰
BFC Siofok
۳
۲
Szolnoki MAV FC
Finished
۲۲:۳۰
FC Ajka
۲
۱
Bekescsaba 1912 Elore
Finished
۲۲:۳۰
Diosgyori VTK
۴
۲
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۲۲:۳۰
Croatia
2. HNL
Orijent 1919 Rijeka
۲
۲
NK Dugopolje
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Football National League
FC Orenburg
۲
۰
FC Krasnodar-2
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Nomme United
۲
۲
FC Elva
Finished
۲۰:۳۰
FCI Levadia Tallinn U21
۱
۱
Tartu JK Tammeka U21
Finished
۲۲:۳۰
Tartu JK Welco
۲
۱
Parnu Jalgpalliklubi
Finished
۲۲:۳۰
Kosovo
Superliga
KF Feronikeli
۱
۰
KF Dukagjini
Finished
۲۰:۳۰
KF Drita
۰
۰
FC Ballkani
Finished
۲۰:۳۰
Lithuania
U19 League
Kauno Zalgiris FA U19
۱
۴
Bfa Vilnius U19
inprogress
۲۰:۳۰
International Clubs
UEFA Europa League
FK Spartak Moscow
۰
۱
Legia Warszawa
Finished
۲۰:۳۰
Poland
II Liga
Pogon Siedlce
۲
۰
Lech II Poznan
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C
Juventus FC
۳
۲
Feralpisalo
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Moscow Region Championship
FC Balashikha-2
-
-
FC Pavlovskiy Posad-2
Cancelled
۲۰:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Tallinna FC Flora U19
۴
۱
FC Hiiumaa
Finished
۲۰:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
AL Akhdood
۱
۰
Bisha FC
Finished
۲۱:۳۰
AL Draih
۱
۰
AL Orouba SC
Finished
۲۱:۳۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FC Zorkiy Krasnogorsk
۹
۰
Ssh Saturn
Finished
۲۱:۳۰
Bahrain
Premier League
Al-Muharraq SC
-
-
AL Khalidiyah
Cancelled
۲۰:۰۰
Germany Amateur
Bayernliga South
FC Ismaning
۱
۲
Turkspor Augsburg
Finished
۲۱:۳۰
TSV 1860 Munich II
۲
۱
FC Gundelfingen
Finished
۲۳:۳۰
Finland
Ykkonen
Turun Palloseura
۳
۰
IF Gnistan
Finished
۲۱:۳۰
Croatia
3. Hnl, East
NK Vuteks-Sloga Vukovar
۴
۱
NK Nask Nasice
Finished
۲۱:۳۰
Finland
Kakkonen, Group A
KaPa Kapylan Pallo
۱
۳
Kiffen
Finished
۲۱:۳۰
Czech Republic
Divize D
FC PBS Velka Bites
۰
۱
FC Zbrojovka Brno B
Finished
۲۱:۳۰
Iceland
Cup
IR Reykjavik
۱
۳
IA Akranes
Finished
۲۲:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Harju JK Laagri
۲
۰
JK Tabasalu
Finished
۲۲:۳۰
Viimsi JK
۱
۰
Tallinna JK Legion U21
Finished
۲۲:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
CA Platense
۱
۱
CA Huracan
Finished
۲۲:۳۰
Palestine
West Bank League
Tubas
۱
۲
Shabab Alsamu
Finished
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
SV Lippstadt 08
۰
۲
SV Rodinghausen
Finished
۲۲:۳۰
1. FC Cologne II
۱
۳
Alemannia Aachen
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
U20 Goiano, 2 Divisao
Canedense GO
-
-
Jataiense GO U20
Cancelled
۲۲:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 7
Rayo Vallecano B
۰
۰
AD Villaviciosa
Finished
۲۳:۳۰
Sweden
Division 2, Norrland
Friska Viljor FC
۲
۰
IFK Ostersund
Finished
۲۳:۳۰
Germany Amateur
Oberliga BW
SV Linx
۱
۱
FC Astoria Walldorf II
Finished
۲۳:۳۰
1. FC Bruchsal
۰
۴
FSV 08 Bissingen
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Copa Fgf
EC Sao Jose RS
۶
۱
SC 12 Horas RS
Finished
۲۰:۳۰
Zambia
Faz League, Women
Indeni Roses
۱
۰
Green Buffaloes
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Potiguar, Serie B
Palmeira FC RN
۳
۰
Alecrim RN
Finished
۰۰:۳۰
Mongolia
Premier League
Khangarid
۱
۲
Athletic 220
Finished
۱۴:۳۰
Khoromkhon FC
۲
۵
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera C
Deportivo Espanol
۳
۱
Ituzaingo
Finished
۰۰:۳۰
CS Italiano
۱
۱
CDM Leandro N. Alem
Finished
۰۰:۳۰
El Porvenir
۰
۳
Argentino de Merlo
Finished
۰۰:۳۰
CA Victoriano Arenas
۰
۲
Real Pilar FC
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Copa Paulista
EC Sao Bernardo SP
۲
۰
Santos FC SP
Finished
۰۰:۳۰
Associacao Portuguesa de Desportos SP
۲
۱
CA Juventus SP
Finished
۰۰:۳۰
EC Noroeste SP
۰
۱
EC Sao Bento SP
Finished
۰۰:۳۰
Northern Ireland
League Cup
Dundela FC
۰
۴
Ballinamallard United
Finished
۰۰:۳۰
Institute FC
۴
۳
Psni FC
inprogress
۰۰:۳۰
Cliftonville FC
۲
۰
Harland And Wolff Welders
Finished
۰۰:۳۰
Loughgall FC
۶
۲
Lisburn Distillery FC
Finished
۰۰:۳۰
England Amateur
Isthmian League, Pr. Div
Corinthian Casuals
۴
۰
Cray Wanderers
Finished
۰۰:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Nacional de Montevideo
-
-
Torque
Cancelled
۰۰:۳۰
England
National League
Woking FC
-
-
Bromley FC
Cancelled
۰۰:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Brasileiro
SE Palmeiras SP
۳
۳
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Amapaense
Santos FC AP
۲
۰
Independente EC AP
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Gaucho, Serie A2 (Divisao de Acesso)
Sao Paulo RS
۰
۰
Guarany FC RS
Finished
۰۵:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
Perez Zeledon
۱
۰
Liga Deportiva Alajuelense
Finished
۰۷:۳۰
Simulated Reality League
Uefa Europa League Srl
FK Spartak Moscow SRL
-
-
Legia Warszawa SRL
Cancelled
۱۲:۳۰
Romania
U19 League
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe U19
۲
۲
SC Fotbal Club Fcsb U19
Finished
۱۳:۳۰
AFC Uta Arad U19
-
-
CS Gaz Metan Medias U19
Cancelled
۱۳:۳۰
Thailand
Thai League Championship
Chiangmai FC
-
-
Kasetsart FC
Cancelled
۱۴:۳۰
Kasetsart FC
۰
۰
Chiangmai FC
Finished
۱۶:۳۰
Muangkan United FC
۲
۱
Ayutthaya United FC
Finished
۱۶:۳۰
Navy Football Club
۰
۳
Lampang FC
Finished
۱۷:۳۰
Ranong United
۳
۳
Customs Ladkrabang United FC
Finished
۱۸:۳۰
Udon Thani FC
-
-
Chainat FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Chainat FC
۱
۲
Udon Thani FC
Finished
۱۸:۳۰
Simulated Reality League
UEFA Champions League SRL
Sheriff Tiraspol Srl
-
-
FC Shakhtar Donetsk SRL
Cancelled
۱۴:۳۰
Besiktas JK SRL
-
-
Borussia Dortmund SRL
Cancelled
۱۴:۳۰
Club Brugge SRL
-
-
Paris Saint-Germain SRL
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Inter Milan SRL
-
-
Real Madrid SRL
Cancelled
۱۷:۳۰
Liverpool FC SRL
-
-
AC Milan SRL
Cancelled
۱۷:۳۰
Manchester City SRL
-
-
RB Leipzig SRL
Cancelled
۱۷:۳۰
Atletico Madrid SRL
-
-
FC Porto SRL
Cancelled
۱۷:۳۰
Sporting CP SRL
-
-
Ajax Amsterdam SRL
Cancelled
۱۷:۳۰
Kyrgyzstan
Top League
FC Dordoi Bishkek
۱
۲
FC Alga
inprogress
۱۶:۳۰
Bulgaria
Afl Cup
FC Bansko
۳
۱
PFC Pirin Gotse Delchev
Finished
۱۹:۳۰
PFC Pirin Blagoevgrad II
۱
۲
PFC Vihren Sandanski
Finished
۱۹:۳۰
International Youth
UEFA Youth League
Sporting CP
۱
۱
Ajax Amsterdam
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Madrid
۱
۲
FC Porto
Finished
۱۶:۳۰
Liverpool
۱
۰
AC Milan
Finished
۱۸:۳۰
Uzbekistan
PFL
FC Andijon
۱
۲
PFK Metallurg Bekabad
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Zone Golden Ring
Sh3 Kostroma
-
-
FC Cherepovets
Cancelled
۱۷:۳۰
Cpuf Shinnik 2004 Yaroslavl
۲
۰
FC Volochanin Vyshniy Volochek
Finished
۱۸:۳۰
FK Gvardeets Kovrov
۰
۲
FK Rostov Veliki
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone Sfd/Ncfd
FC Derbent
-
-
Volgar-U Astrakhan
Cancelled
۱۷:۳۰
Bulgaria
Elite U19
Natsional Sofia U19
-
-
CSKA Sofia
Cancelled
۱۷:۳۰
Australia
West State League 1, Reserves
Fremantle City FC Reserves
۲
۳
Subiaco AFC
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
Slovakia Cup, Women
GFC Topolcany
-
-
AS Trencin
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
۶
۵
FC Spartak Trnava
inprogress
۲۰:۳۰
Nove Zamky
-
-
Spartak Myjava
Cancelled
۲۰:۳۰
MFK Ruzomberok
۰
۲
MSK Zilina
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Saint-Petersburg U21 Championship
Kolomyagi (Sh 357) U21
-
-
Sh N2 Vo Zvezda U21
Cancelled
۱۸:۳۰
Neva U21
-
-
Vezu U21
Cancelled
۲۲:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Gagra
۴
۱
FC Dinamo Zugdidi
Finished
۱۸:۳۰
FC WIT Georgia
۱
۲
FC Gareji Sagarejo
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Zone Moscow
Afk Geraklion Moscow
۳
۰
Lokomotiv-M Lfk
Finished
۱۸:۳۰
FK Sportakademklub Moscow
۳
۱
Stolica
Finished
۱۹:۳۰
Torpedo-M
-
-
Letniy Dozhdik
Cancelled
۲۰:۳۰
Belarus
Vtoraya Liga
Smena Volkovysk
-
-
FC Svisloch Krovlya
Cancelled
۱۸:۳۰
Italy
Primavera Cup
Cesena
۱
۳
Perugia
Finished
۱۹:۳۰
US Salernitana
۴
۰
Ternana Calcio U19
Finished
۱۹:۳۰
AC Reggiana 1919
۳
۴
US Alessandria Calcio 1912
Finished
۱۹:۳۰
North Macedonia
Macedonia Cup
FK Kamenica Sasa
۰
۲
FC Struga Trim Lum
Finished
۱۹:۳۰
Voska Sport
۰
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Copa Federacion
CF Palencia
-
-
Burgos CF Promesas
Cancelled
۱۹:۳۰
Russia
Zone North-West
Almaz-Antey
۱
۱
FC Pskov-747
Finished
۲۳:۳۰